Tallinna Kaubamaja Grupi AS-i juhatus on üheliikmeline. Juhatuse liige Raul Puusepp on ametis alates 2002. aastast, tema volitused lõpevad 6. märtsil 2020.

Nõukogu liikmed on Andres Järving, Jüri Käo, Enn Kunila, Meelis Milder ja Gunnar Kraft. Praeguste nõukogu liikmete volitused lõpevad 23.06.2018. Nõukogu esimees on Jüri Käo, kes on olnud Tallinna Kaubamaja nõukogu liige alates 1997. aastast ja on olnud varasemalt nõukogu esimees aastatel 2000-2001 ning 2009-2012.

Nõukogu

Jüri Käo

Nõukogu esimees

Jyri.kao@nginvest.ee

Tel 667 4220

Jüri Käo on aktsionäride poolt Tallinna Kaubamaja AS nõukogu liikmeks valitud alates 2000.aastast.

Jüri Käo töötab OÜ NG Investeeringute juhatuse esimehena ning osaleb kõigi Tallinna Kaubamaja AS Eesti tütarettevõtete nõukogude töös. Lisaks on ta NG Investeeringud ettevõtete gruppi kuuluvate AS Liviko, AS Balbiino, OÜ Roseni Kinnisvara nõukogu liige ja OÜ Roseni Majad juhatuse liige ning AS Kitman Thulema nõukogu esimees.

Jüri Käo on alates 1998. aastast olnud valitud Eesti Tööandjate Keskliidu juhtorganisse ning on alates 2013. aastast liidu volikogu esimees.  Ta on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse aseesimees, Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, Eesti Jahtklubide Liidu juhatuse liige ning Tallinna Jahtklubi asekommodoor. Jüri Käod on autasustatud Eesti Vabariigi II ja IV klassi Valgetähe teenetemärgiga.

 

Andres Järving

Nõukogu liige

Andres.jarving@nginvest.ee

Tel 667 4220

Andres Järving on aktsionäride poolt Tallinna Kaubamaja AS nõukogu liikmeks valitud alates 1999.aastast.

Andres Järving töötab OÜ NG Investeeringud juhatuse liikmena ning ta osaleb kõigi Tallinna Kaubamaja AS  Eesti tütarettevõtete nõukogude töös, sealhulgas AS Selver nõukogu esimehena.  Samuti on ta AS KIA Auto Läti ja Leedu tütarettevõtete nõukogu liige. Lisaks on ta NG Investeeringud ettevõtete gruppi kuuluvate AS Liviko, AS Balbiino, AS Kitman Thulema, OÜ Roseni Kinnisvara nõukogu liige ning OÜ Roseni Majad juhatuse liige.

Alates 2008. aastast on Andres Järving Eesti Kaupmeeste Liidu juhatuse liige. Ta osaleb Audiitortegevuse Järelvalve nõukogu töös ning on EAS Mentorprogrammi pikaajaline mentor.

Andres Järving on Fraternitas Estica vilistlaskogu liige.

 

 

Enn Kunila

Nõukogu liige

Enn.kunila@nginvest.ee

Tel 667 4220

Enn Kunila on aktsionäride poolt Tallinna Kaubamaja AS nõukogu liikmeks valitud alates 2000.aastast.

Enn Kunila töötab OÜ NG Investeeringud juhatuse liikmena ning  osaleb kõigi Tallinna Kaubamaja AS  Eesti tütarettevõtete nõukogude töös, sealhulgas AS Tallinna Kaubamaja Kinnisvara ja OÜ Tartu Kaubamaja Kinnisvara nõukogu esimehena.  Lisaks on ta NG Investeeringud ettevõtete gruppi kuuluvate AS Liviko, AS Balbiino, OÜ Roseni Kinnisvara nõukogu esimees ja OÜ Roseni Majad juhatuse esimees ning AS Kitman Thulema nõukogu liige. Alates 2007. aastast on Enn Kunila Eesti Toiduainetööstuse Liidu volikogu esimees.  Samuti on ta valitud Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liikmeks.

Lisaks on Enn Kunila Eesti Kunstimuuseumi Kunstisõprade Seltsi juhatuse esimees ning ERSO Sõprade Seltsi juhatuse liige. Teda on autasustatud Eesti Vabariigi IV klassi Valgetähe teenetemärgiga ning tunnustatud Eesti Muuseumisõbraks 2009 ja Aasta Kultuurisõbraks 2011.

 

 

Meelis Milder

Nõukogu liige

Meelis.milder@baltikagroup.com

Tel 630 2801

Meelis Milder on aktsionäride poolt Tallinna Kaubamaja AS nõukogu liikmeks valitud alates 2000. aastast.

Meelis Milder on lõpetanud majandusõpingud Tartu Ülikoolis 1981. aastal. Õpingute lõppedes asus ta tööle juhtimiskonsultandina Mainorisse. Aastast 1984 juhtis Meelis Milder Baltika tootmiskoondise Valga tehast ning alates 1987 vastutas ta direktorina terve Baltika käekäigu eest. Pärast tootmiskoondise reorganiseerimist 1991. aastal töötab Meelis Milder AS Baltika juhatuse esimehena.

Meelis Milder on Kaubandus- ja Tööstuskoja juhatuse liige ning AS Nordeconi nõukogu liige. Teda on läbi aastate valitud ka Hansapanga, Eesti Telekomi, Saku Õlletehase ja Eesti Ehituse nõukogudesse. Meelis Milder on Tartu Ülikooli dotsent ning Eesti Kunstiakadeemia auliige.

Meelis Milderit on autasustatud Valgetähe IV klassi teenetemärgiga.

 

 

Gunnar Kraft

Nõukogu liige

Gunnar.kraft@sangar.ee

Tel 730 7300

Gunnar Kraft on aktsionäride poolt Tallinna Kaubamaja AS nõukogu liikmeks valitud alates 2004. aastast.

Gunnar Kraft töötab alates 2002. aastast AS Sangar juhatuse esimehena. Lisaks on ta AS Mivar-Viva nõukogu liige. Ta on lõpetanud  Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusinsenerina ning  omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi Helsingi Ülikoolis.

Aastatel 1992–2002 töötas ta AS Eesti Investeerimispank asepresidendina, AS Optiva Pank nõukogu esimehena ning Sampo Pank PLC  Balti panganduse direktorina.

Gunnar Kraft on valitud alates 2003. aastast Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liikmeks ning aastatel 2005–2013 Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu liikmeks.

Alates 1995 on Gunnar Kraft MTÜ Sport Kõigile president ja 2002. aastast Costa Rica aukonsul Eestis.

Gunnar Krafti on autasustatud Valgetähe IV klassi teenetemärgiga.

Juhatus

Raul Puusepp

Juhatuse liige

Raul.puusepp@kaubamaja.ee

Tel 731 5000

Raul Puusepp on Tallinna Kaubamaja AS juhatuse esimees alates 2002. aastast.

Ta on AS Selver, AS TKM King, AS TKM Auto, AS Tallinna Kaubamaja Kinnisvara ja OÜ Tartu Kaubamaja Kinnisvara nõukogu liige.

Raul Puusepp on 1993. aastal lõpetanud Tartu Ülikooli rakendusmatemaatika eriala.

Aastatel 2000-2002 oli Raul Puusepp AS Tartu Kaubamaja juhatuse esimees. Eelnevalt on ta töötanud AS Leks Kindlustuse Lõuna regiooni juhatajana ning AS Eesti Post projektijuhina.

2013. aasta oktoobrist on Raul Puusepp valitud Eesti Kaupmeeste Liidu juhatuse esimeheks.